Beşiktaş Tadilat

Beşiktaş Tadilat

Beşiktaş Tadilat olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere tüm ilçelerde tamir, tadilat, alçıpan, niş, stropiyer, boya, dekorasyon, fayans, duvar kağıdı olmak üzere sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Beşiktaş Boya, işlemleriniz için sizlere sınırsız renk seçeneği sunarak Dünya markaları olan Filli Boya, Marshall, Dyo, Polisan, Casati, Caparol ve daha fazlası olmak üzere dilediğiniz boyayı kullanıyoruz. Firmamız profesyonel ekibi ile iş sözleşmesi kapsamında hizmet vermektedir. 

1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire ve ofislerinizi ziyaret ederek sizlere alternatif renklerin bulunduğu kataloklarımızı ve kartelalarımızı sunarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. 30 kişilik ekibimizle evinizi, ofisinizi güvenle boyuyoruz. Mekanlarınıza yeni bir ahenk katmaya ne dersiniz?

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Dekorasyon, ekibimiz ücretsiz ekpertiz hizmeti sunarak yaşam alanlarınıza özel dekorasyon sunmaktadır. Firmamız uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Beşiktaş Dekorasyon, İstanbul genelinde boya, tadilat, alçıpan, zemin kaplama, asma tavan, bölme duvar, çelik konstrüksiyon, alçı, tesisat, mobilya, banyo dekorasyonu, elektrik, epoksi, duvar kağıdı olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin